Tuesday , May 28 2024
ruua
Мария Шрайвер и Мэтью Дауд
Мария Шрайвер и Мэтью Дауд

Марія Шрайвер

Марія Шрайвер – американська тележурналістка, авторка книг, акторка, сценаристка, продюсерка, юристка та борчиня за права жінок. У 1988 році була другою ведучою Літніх Олімпійських ігор. За внесок у журналістику була нагороджена преміями Пібоді та Еммі. Досягти успіху на багатьох теренах їй допомогло бажання вийти з тіні відомої та впливової родини Кеннеді. Вона приходиться рідною племінницею Джона Ф. Кеннеді по материнській лінії. 25 років перебувала у шлюбі з американським актором та каліфорнійським політичним лідером Арнольдом Шварценеггером.

Ім’я Maria Shriver (Марія Шрайвер)
Дата народження 6 листопада, 1955
Місце народження Чикаго, Іллінойс, США
Кар’єра Журналіст, продюсер, акторка
Зріст 1.66 м
Інстаграм www.instagram.com/mariashriver/

Дитинство та ранні роки Марії Шрайвер

Марія Шрайвер у дитинстві
Марія Шрайвер у дитинстві

Шрайвер народилася у місті Чикаго штату Іллінойс у листопаді 1955 року у родині політичного дипломата Роберта Сержанта Шрайвера та американської активістки, сестри 35-го президента США Юніс Кеннеді. Крім неї, у пари Шрайверів було ще четверо дітей. Будучи однією зі старших, Марія всіма силами намагалася виправдати приналежність до відомих прізвищ. Закінчивши середню школу Вестленд, дівчина у 1973 році вступила до Джорджтаунського університету вивчати американістику. Ця освіта дозволила їй

розпочати кар’єру журналістки у Філадельфії. Марія Шрайвер у молодості була красивою та незалежною дівчиною з великими амбіціями.

Професійна діяльність

Марія Шрайвер у молодості
Марія Шрайвер у молодості

Журналістську діяльність Марія Шрайвер розпочала з посади продюсера та редактора новин у 1977 році. Далі її кар’єра розвивалася так:

  • восени 1983 року вирушила до Лос-Анджелеса працювати репортером та співведучою ранкових новин на CBS;
  • у 1986 році стала кореспондентом вечірнього випуску новин на каналі NBC;
  • 1987-1988 в якості телеведучої вела популярну новинну програму Main Street, попутно вела недільні програми новин Today і NBC Nightly
  • News аж до 1990 року;
    з 1992 по 2000 була на з’їздах конкуруючих партій під час передвиборчих президентських кампаній.

Марія остаточно пішла з журналістики у 2004 році через політичну кар’єру чоловіка, аби уникнути конфлікту інтересів. Під час журналістської діяльності та після часто була запрошеною зіркою на різноманітних популярних шоу, як «Шоу Опри Вінфрі». У 2009 році Марія Шрайвер написала свій перший сценарій The Alzheimer’s Project. З 2009 по 2018 рік була продюсером 5 кіно-телеробіт. Починаючи з 2000-го, знялася у шести кінопроєктах у епізодичних ролях.

З початку губернаторства її чоловіка Арнольда Шварцнеггера Марія вела благодійні проекти та займалася громадською діяльністю, входила до штату співробітників адміністрації Каліфорнії. Також жінка створила проект, в якому відомі жінки пишуть невеликі тексти про фемінізм. У 2018 році видала збірник особистих р

оздумів, молитов та медитацій для осмисленого життя «В що ми віримо».

Особисте життя Марії Шрайвер

У 1977 році Марія Шрайвер вперше зустрілася зі своїм майбутнім чоловіком Арнольдом Шварценеггером на благодійному спортивному заході Теда Кеннеді. Тридцятирічний м’язистий чоловік сподобався ще юній Марії своєю надійністю, високим почуттям гумору та відмінною фізичною формою. А Арні дівчину підкорила тим, що була його найвідданішою прихильницею, мала глибокі знання в бодібілдінгу та гучніше за всіх вболівала за нього на змаганнях, немаловажливим для нього було і її походження.

Марія Шрайвер і Арнольд Шварценеггер
Марія Шрайвер і Арнольд Шварценеггер

Офіційною дружиною Шварценеггера Марія Шрайвер стала лише через дев’ять років з дня знайомства, навесні 1986 року в Массачусетсі. Перша їх спільна дитина – дочка Кетрін, народилася у 1989 році. Через два роки у неї з’явилася сестра Крістіна. Ще через пару років народився перший син Патрік. А наймолодший, Крістофер, з’явився на світ у 1997, практично одночасно з дитиною домробітниці. Усі давно вирослі діти багато в чому пішли по стопах батьків. Кетрін і Крістіна пов’язали своє життя з журналістикою та письменництвом, а Патрік став актором.

Чому Арнольд розлучився з дружиною?

У 2011 році стало відомо, що син мексиканки, яка працювала в сім’ї Шварценеггерів більше 20 років, насправді дитина Арнольда, а не її чоловіка. Саме цей факт став причиною розлучення подружжя після багатьох років щасливого шлюбу. В

иявилося, що Арні зраджував дружині протягом десяти років і ретельно це приховував від сім’ї, поки підрослий Джозеф не став копією батька. Бракорозлучний процес затягнувся майже на десяток років. За цей час Марії вдалося відсудити у зрадника близько 400 мільйонів доларів.

Марія Шрайвер зараз

Марія Шрайвер, 2024
Марія Шрайвер, 2024

Декілька років після розлучення з Арнольдом жінка залишалася самотньою, поки у 2014 році не зустріла Метью Дауда. По сьогоднішній день вона продовжує жити з чоловіком, який працює політологом. Не без уваги залишився і батько її дітей, з яким вони часто зустрічаються на сімейних святах.
Навіть у похилому віці Шрайвер не кинула займатися громадсько корисними справами та продюсувати важливі для суспільства проекти.
Декілька невдалих уколів краси викликали бурю обурення у її шанувальників у соціальних мережах. Міняти свій зовнішній вигляд жінка почала ще з 2011 року, після розставання з чоловіком.