Saturday , July 20 2024
ruua
Home / Блог / Найбільші зрадники в історії України
предатели украины

Найбільші зрадники в історії України

Наша держава, від коли стала незалежною, потерпає від сорому за своїх зрадників. Їх нараховується не один і не два, а десятки… Поговоримо про найбільших. Це буде список тих людей, які вчинили, м’яко кажучи, не дуже правильні речі.

Рінат Ахметов

Рінат Ахметов
Рінат Ахметов

Досить загадкова й підозріла особистість, вважається найбагатшим громадянином у нашій країні, він є власником багатьох компаній, холдингу СКМ, президент футбольного клубу “Шахтар”. Його статкам заздрять і цікавляться, звідки ж такі гроші. Ну зараз мова не про це. У чому ж полягає державна зрада даної особи? Коли російські війська вперше ступили на українську землю, Ахметов закликав усіх до миру, але спочатку не було зрозуміло за яку країну він буде стояти, тому що конкретного звернення до представників влади країни-ворога не було. Він тримав у своїх руках всю Донецьку область, тому можна було зарадити вільному пересуванню тітутошок по нашій території. Він дозволив їм спокійно дістатись Києва і творити там злочини. Тому його і внесли до списку державних зрадників, адже той, хто дозволяє ворогам наступати, автоматично стає ворогом.

Микола Азаров

Микола Азаров
Микола Азаров

Намагався прикидатись безневинною овечкою, а насправді є вовком в овечій шкурі. Брехун, продажний зрадник. Зрада заключається в тому, що через дану людину Україна у 2013 році втратила свій шанс на вступ до Європейського Союзу. Завдяки цьому “помічнику” було припинено підготовку для підписання договору з асоціацією ЄС. Щоб позбавити себе від кримінальної відповідальності, пан Азаров вирішив накивати п’ятами з території України. Відомо, що його рахунки заблокували, майно відібрали. Проживає на території країни-агресора. 

Віктор Ющенко

Віктор Ющенко
Віктор Ющенко

Недалекий, ледачий, безвідповідальний колишній президент. Пов’язаний міцною дружбою із кримінальними персонами, забезпечив їм тепле містечко в країні, просував таких мародерів у вищі органи влади. Завдяки йому в Україні розвелось дуже багато бандитів і корупціонерів. Одним із його поплічників є наш наступний кандидат на звання державного зрадника.

Віктор Янукович

Віктор Янукович
Віктор Янукович

Злодій, брехун, покидьок. У тісних контактах із росією, завдяки йому ця країна розпочала воєнні дії проти нашої держави й громадян. До того ж ця людина з кримінальним минулим, на його життєвому шляху відбулось чимало злочинів. Йому місце у в’язниці. Щоб туди не потрапити, він теж втік до країни-агресора, чинить злодіяння на тій території, усе майно відібрали. 

Віктор Пшонка

Віктор Пшонка
Віктор Пшонка

Нагріб дуже великі гроші, перебуваючи на посаді Генерального Прокурора України. Поки він перебував на цій посаді, весь цей час його переслідували гучні скандали, спіймати за руку його хотіла не одна людина. Шахрай і злодій – вся його характеристика, а ще він самозакоханий егоїст. Є поплічником Януковича, разом з ним чинили злочини на території нашої країни, через них пролилась кров чесних українців і ллється досі. Бо зло треба рубати при корені.

Віктор Медведчук

Він є не просто поплічником, а відданим псом Путіна. Винюхав усе – передав йому, доніс усі воєнні таємниці, шляхи через які можна потрапити до військових складів і т.д. Державний зрадник, шакал. Ховався, намагався покинути нашу країну, але служба безпеки України спіймала цього зрадника, тепер на нього чекає покарання. Відверто сподівався на підтримку свого “господаря”, але той відмовив йому. Не допомогли ні гроші, ні спроби його дружини витягнути чоловіка з СІЗО. На сьогодні його обміняли на 200 полонених українських військових.

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук з кумом

У списку зрадників нараховується набагато більше людей, ця стаття може бути незкінченною. Сенс один – зло рано чи пізно підніметься на поверхню і понесе суворе покарання. Таким “героям” краще самим здаватися до правоохоронних органів, ніж чекати коли їх спіймають або коли народ вчинить самосуд.

Check Also

Зеленський Володимир

Хто може стати президентом України після Зеленського?

Вибори президента України відбудуться у 2024 році. Хто ж прийде на заміну Володимира Зеленського? Можливо …

украинские звезды в Голливуде

Українські зірки в Голлівуді

Голлівуд славиться не лише закордонними зірками, там почесні місця займають люди українського походження. Це й …