Saturday , July 20 2024
ruua
Home / Блог / 5 акторів, які змінили свої обличчя до невпізнаваності
Зірки, які змінили своє обличчя
Зірки, які змінили своє обличчя

5 акторів, які змінили свої обличчя до невпізнаваності

Не секрет, що пластична хірургія займає ключове місце у житті знаменитих людей, яким кортить змінити свою зовнішність. Однак за цим прагненням інколи стоїть не зовсім те, що очікують зірки. Для деяких акторів похід до хірурга призвів до таких наслідків, що до сьогодні викликає жах та обурення серед шанувальників.
Перейдемо до списку акторів, котрі невдало відвідали пластичного хірурга:

1. Кім Бейсінгер

Кім Бейсінгер
Кім Бейсінгер

Відома голлівудська акторка та володарка премії “Оскара”, свого часу почала звертатися до пластичних хірургів, сподіваючись повернути собі молодість та жіночу красу, одна операція пішла не за планом та стала джерелом серйозних проблем.
Акторка не з’являлася на публіці майже 6 місяців, намагаючись підкоректувати помилки минулого хірурга. Після операції Кім з’явилася перед публікою з обличчям, яке було явно іншим та невідповідним до того, що було раніше. Шанувальники акторки помітили, що її риси обличчя мають зовсім інший вигляд, це викликало певну емоційну критику, яка з часом переросла у співчуття.

2. Мег Раян

Мег Раян
Мег Раян

Мег Раян, одна з найвідоміших голлівудських актрис 1990-х років, також спробувала “освіжити” свій зовнішній вигляд за допомогою пластичної хірургії. Однак результат операції виявився не зовсім тим на який розраховувала акторка. Певний період часу було багато критики зі сторони шанувальників артистки, але з плином часу емоції почали вщухати. Згодом, Мег знайшла спосіб адаптуватися до своєї нової зовнішності та продовжила свою кар’єру, хоч і з меншою частотою появ на великих екранах. Вона почала віддавати перевагу театру, де акцент був на її таланті, а не на зовнішності.

3. Кортні Кокс

Кортні Кокс
Кортні Кокс

Кортні Кокс легенда серіалу “Друзі”, вже давно публічно визнала, що її рішення пройти через кілька косметичних процедур та ін’єкцій були дуже поганою ідеєю.Її прагнення зберегти молодість привело її до надмірного використання філерів та інших процедур, які тільки погіршили стан її обличчя. Всі чудово пам’ятають, якою була Кортні у юному віці та яких змін зазнала після, тому критику фанатів зрозуміти можна.

4. Мелані Гріффіт

Мелані Гріффіт
Мелані Гріффіт

Мелані Гріффіт, відома американська акторка, яка здобула визнання за свої ролі в таких фільмах, як “Ділова дівчина” за яку отримала премію “Оскар” та фільм “Охоронець”. Вона привернула увагу громадськості не тільки своїм талантом, а й змінами у зовнішньому вигляді.
Гріффіт відкрито розповідала про свій досвід пластичної хірургії, визнавши, що деякі операції не виправдали її сподівань.

5. Мікі Рурк

Мікі Рурк

Мікі Рурк – це культовий американський актор, який славиться любов’ю до боксу. В молоді роки, коли він активно займався боксом, отримував безліч різноманітних травм та пошкоджень обличчя. Шрами які він успадкував після боїв треба було якось прибирати, тому рішення про відвідування пластичного хірурга було не за горами. Це рішення для Мікі було хибним, він неодноразово потім згадував про це у своїх інтерв’ю. Але головною проблемою для актора, стало те що, що від цієї операції почала страждати кар’єра та самооцінка Рурка. Згодом були ще декілька невдалих операцій із яких Мікі почав бути схожий не на себе, а на зовсім іншу людину. “Я хочу повернути свою красу” – відповів Рурк на питання журналіста, для чого йому вся ця пластика.

Ці історії, ще раз нагадують нам про те, що всі ми люди та хочемо завжди виглядати молодо та гарно, але є певні межі, через котрі, якщо і треба, то дуже обережно переступати, ставитися з розумом до своїх дій та розуміти наслідки.
Більшість із цих акторів визнали свою “захопленість” до хірургічних втручань та змогли вчасно зупинитись не “добивши” своє здоров’я та зовнішність до стану неповернення.

Check Also

предатели украины

Найбільші зрадники в історії України

Наша держава, від коли стала незалежною, потерпає від сорому за своїх зрадників. Їх нараховується не …

украинские звезды в Голливуде

Українські зірки в Голлівуді

Голлівуд славиться не лише закордонними зірками, там почесні місця займають люди українського походження. Це й …