Saturday , July 20 2024
ruua
Home / Блог / Українські зірки в Голлівуді
украинские звезды в Голливуде

Українські зірки в Голлівуді

Голлівуд славиться не лише закордонними зірками, там почесні місця займають люди українського походження. Це й не дивно, тому що українська земля народжує талановитих людей, які стають прикладами для інших. Наведемо приклади всесвітньо відомих людей, всередині яких тече українська кров.

Ольга Куриленко

Ольга Куриленко
Ольга Куриленко

Її часто називають “Дівчина Бонда”. Народилась в місті Бердянськ, Запорізької області. Усе дитинство її пройшло в рідному місті, у віці 13 років дівчина переїхала до Москви. Згодом, у віці 16 років вирішила зайнятись модельною кар’єрою, підписала контракт з агентством і переїхала до Франції. Неодноразово з’являлась на обкладинках наймодніший глянцевих журналів. Змінила громадянство України у 1999 році, тоді коли вийшла заміж за французького фотографа – Седрика ван Моля. Найпопулярніші фільми, у яких Ольга зіграла ролі: “Квант милосердя”, “Облівіон”, “Сім психопатів”, “Чорна вдова”.

Віра Фарміга

Віра Фарміга
Віра Фарміга

Обоє батьків Віри за походженням українці, які емігрували до Нью-Джерсі. Виховувалась Віра в українсько-американській громаді міста Ервінгтоні, навчалась у греко-католицькій школі міста Нью-Йорк, а ще займалась українськими народними танцями у Народному фольклорно-танцювальному ансамблі “Syzokryli”. Творчий шлях акторськими сходами Віра розпочала з Бродвею, пізніше все частіше її обличчя бачили на телеканалах. Найвідоміші кінострічки з її участю: “Відступники”, “Мені б у небо”, “Мотель Бейтса”, “Закляття”, “Пасажир”.

Стівен Спілберг

Стівен Спілберг
Стівен Спілберг

Відомий голлівудський режисер. Родина Спілбергів жила в Одесі, згодом емігрувала до Сполучених Штатів Америки, хоч сам є громадянином іншої країни. Він є справжнім патріотом України, дотримується українських традицій та дуже полюбляє наш борщ. Найвідомішими роботами Спілберга є: “Щелепи”, “Індіана Джонс”, “Список Шиндлера”. Україну відвідав у 2006 році, прилітав на прем’єру стрічки про Голокост, відвідав Бабин Яр.

Міла Йовович

Міла Йовович
Міла Йовович

Американська українка – так називає себе Міла Йовович. Мама Міли – відома радянська акторка, Галина Логінова. Народилась дівчинка у Києві, до дитячого садочку ходила в місті Дніпрі, у віці 5 років разом з батьками переїхала до Лондону, пізніше у США. Дівчина мала успіх у модельній сфері, пізніше почала професійно займатись акторською майстерністю. Найвидатніші кінофільми, де вона зіграла свої ролі: “П’ятий елемент”, “Оселя зла”, “Готель Мільйон доларів”. На даний час проживає в Америці й дуже переймається за долю її батьківщини, вона не може спокійно жити через війну на території України, усіма силами допомагає і підтримує український народ.

Леонардо ді Капріо

Леонардо ді Капріо
Леонардо ді Капріо

Один із найпопулярніших голлівудських акторів. Зірка “Титаніку” народився у США, проте має українське коріння. Бабуся Лео родом з міста Одеси, яка емігрувала разом з батьками до Німеччини після Жовтневої революції. Там вийшла заміж і народила доньку, маму Леонардо. Донедавна, актор вважав, що його рід походить із Росії, не знав, що Одеса це українське місто, проте тепер гучно заявляє на весь світ про те, що він наполовину українець і пишається цим.

Джек Пеланс

Джек Пеланс
Джек Пеланс

Почесний американський актор, отримав не один десяток премій та нагород. В Україні він відомий як Володимир Палагнюк, прожив у селі Івано-Золоте у Тернопільській області. Найвідоміші фільми, у яких він зіграв: “Трамвай бажання”, “Професіонали”, “Міські піжони”. Проживаючи в Америці, Палагнюк не соромився свого походження, вільно розмовляв українською мовою та підтримував українську діаспору в США. Одного разу, на фестивалі російського кіно в Голлівуді його хотіли нагородити званням Народного артиста Росії, він відмовився і промовив, що він українець. 

Сильвестр Сталлоне

Сильвестр Сталлоне
Сильвестр Сталлоне

Багато хто думає, що Сталлоне родом з Італії, проте це не так. Родичі голлівудського актора та режисера родом з міста Одеси, які у 1888 році переїхали до Америки. Мама Сильвестра неодноразово відвідувала рідне місто, сам актор теж дуже хоче відвідати Україну та через свою зайнятість не може цього зробити. Може це й на краще, тому що він не зможе минути своїх фанаток, а жінки в Україні, як відомо – сильні й завжди досягають того, чого бажають. 

Девід Духовни

Девід Духовни
Девід Духовни

Донедавна вважав себе росіянином за походженням. Хоча насправді його коріння починаються з України, його дідусь народився в місті Бердичів. Народився Девід в сім’ї українських євреїв, які проживали в Києві, переїхали до Америки у час сталінських репресій. Відомі роботи: “Цілком таємно”, “Секс і Каліфорнія”.

Дастін Хоффман

 

За походженням – український єврей. Батьки Дастіна переїхали до США після того, як його бабусю та дідуся розстріляли. Відомо, що родина проживала у Білій Церкві. Про справжнє походження актор дізнався аж на схилі літ, дякуючи за це передачі “Розшукуючи своє коріння”. 

Дастін Хоффман
Дастін Хоффман

Це далеко не всі зірки Голлівуду, які є вихідцями з мальовничої України. Пишаємось кожним і кожною. 

Check Also

Зеленський Володимир

Хто може стати президентом України після Зеленського?

Вибори президента України відбудуться у 2024 році. Хто ж прийде на заміну Володимира Зеленського? Можливо …

предатели украины

Найбільші зрадники в історії України

Наша держава, від коли стала незалежною, потерпає від сорому за своїх зрадників. Їх нараховується не …