Friday , July 19 2024
ruua
Home / Біографії / Актори / Антоніна Хижняк
Антоніна Хижняк
Антоніна Хижняк

Антоніна Хижняк

Антоніна Валеріївна Хижняк народилася 28 липня 1990 в у місті Українка Обухівського району Київської області. Відома українська акторка театру, кіно та дубляжу.

Ім’я Антоніна Валеріївна Хижняк
Дата народження 28 липня, 1990
Місце народження м. Українка,  Україна.
Зріст 1,61м

Антоніна Хижняк: біографія та кар’єра

Антоніна Хижняк
Антоніна Хижняк

Змалку Антоніна мріяла про акторську кар’єру. Її батьки підтримували її захоплення і в дитинстві водили на різноманітні театральні вистави, що дало змогу Антоніні стати тою актрисою котрою є зараз.

У 2007 році акторка ступила на творчий шлях, поступивши у Київський національний університет кіно, театру та телебачення імені Карпенка-Карого. Там вона зустріла Юрія Пилиповича Висоцького, який відкрив їй завісу лялькового театру, про який Хижняк ніколи не чула. Так і почалася її творча кар’єра.

Студентські роки подарували їй незабутні враження та відкрили нові двері можливостей. Вона згадує етюд “Я тварина” як важливий етап у розумінні акторської майстерності, який допоміг їй згодом у професії.

Перехід до дубляжу був знаковим для кар’єри Антоніни. Вплив Андрія Бурлуцького, її викладача сценічної мови, виявився вирішальним. Вона, разом з одногрупниками, активно шукала можливості закріпитися у цій сфері, що зрештою привело її до успіху.

Важливим досягненням її кар’єри стала участь у дубляжі “Зоряних війн“, де вона озвучувала персонажа Рей.

Не лише голосом, а й акторською грою вона змогла заявити про себе, зігравши в детективному серіалі «Слід». Роль капітана поліції дозволила їй випробувати себе в екшн-сценах та показати свій талант.

Згодом зігравши роль Мотрі у серіалі «Спіймати Кайдаша», Антоніна Хижняк зробила значний прорив у своїй кар’єрі. Її акторську майстерність високо оцінили критики та глядачі.

Після успіху в «Спіймати Кайдаша» Антоніна продовжила свою кар’єру у кіно, знявшись у декількох фільмах.

Антоніна Хижняк: фільми й серіали

Антоніна Хижняк відзначила День незалежності на «параді» розбитих російських танків
Антоніна Хижняк відзначила День незалежності на «параді» розбитих російських танків
  • Кохання з закритими очима (2019): у цій мелодрамі Антоніна виконала епізодичну роль Каті. Фільм розповідає про складні стосунки, кохання та розчарування, що розгортаються в сучасному світі.
  • Спіймати Кайдаша (2020): Цей серіал став одним з найзначніших проектів у кар’єрі Антоніни. Вона втілила образ Мотрі Кайдаш, старшої невістки в українській сім’ї. Сюжет заснований на творі Івана Нечуя-Левицького, але події розгортається в сучасній Україні, висвітливши такі теми, як любов, сім’я та родинні конфлікти.
  • Рись (2020): У цьому проекті деталі ролі Антоніни не уточнені, але фільм занурює глядача в історію про взаємодію людини з дикою природою, виживання та збереження дикої природи.
  • Слід (2020—2021): Серіал, де Антоніна грає Катерину Червону, оперативного слідчого, що розкриває злочини з використанням найсучасніших методів слідства. Героїня відрізняється сміливістю, витримкою та гострим розумом.
  • Слов’яни (2021): У цьому проекті Антоніна взяла участь як озвучка персонажа Драги. Фільм занурює в історичний контекст давніх слов’янських легенд та міфів.
  • Я — Надія (2023): Драма, в якій Антоніна виконує роль фельдшера Олени Панкової. Фільм торкається теми медицини, людської відданості та надії.
  • Перші дні (2023): У цій стрічці актриса з’являється в ролі мами Юлі, розповідаючи про складності материнства та сімейні взаємини.
  • Дон Жуан із Жашкова (2024): Цей фільм знаходиться на стадії постпродакшн. Очікується, що він принесе нові відтінки у акторську гру Антоніни.

Антоніна Хижняк: чоловік

Антоніна Хижняк і Олександр Боднар
Антоніна Хижняк і Олександр Боднар

Антоніна Хижняк, зірка серіалу “Спіймати Кайдаша”, розійшлася зі своїм бойфрендом, актором Олександром Боднаром, після трьох з половиною років спільного життя. Антоніна відкрито розповіла про це рішення, зазначивши, що вона стала ініціатором розірвання стосунків.
Актриса наголосила на складних сімейних моментах, які їй довелося пережити разом із чоловіком. Вона зазначила, що їхні стосунки досягли того стану, коли стало зрозуміло, що вони різні люди у поглядах на життя та мають різний життєвий темп розвитку, та бачення щасливого майбутнього. Хижняк у жодному разі не звинувачує свого колишнього хлопця (чоловіка), що у них виникла криза у стосунках, і вважає, що це вже позаду, оскільки вони дорослі люди та усвідомили вже свої помилки, але те що було, то було.
Антоніна Хижняк та Олександр Боднар почали швидко жити разом, але не склалося.
Хижняк згадувала, що її син від попереднього шлюбу з радістю прийняв Олександра як вітчима, пара думала навіть одружитися.

Антоніна Хижняк: мати

Антоніна Хижняк та Максим
Антоніна Хижняк та Максим

Антоніна має дитину від попереднього шлюбу – хлопчика Максима. Хижняк дуже серйозно віднеслася до народження свого первістка, вона помітила, що стала більш сильною, твердішою у прийняті рішень та почала помічати ті речі, котрих до вагітності не було. Антоніна дуже ретельно готувалася до народження свого малюка, вивчала різні книги із психологією дитини, та як розвивається дитина на ранніх етапах свого життя. Це дало їй змогу краще зрозуміти свого малюка, коли почалися перші емоційні прояви дитини.

“Головне не сваритись та не кричати на дитину, а зрозуміти її, що вона хоче вам сказати” – зазначила акторка в одному зі своїх інтерв’ю.

Та пригадала, що сама в дитинстві була такою і має вже певний стратегічний план, щодо розвитку Максима.

“Він сам буде приймати всі рішення, я йому буду допомогати усім чим зможу, але рішення як жити, на кому одружуватись, та які речі одягати, виключно на ньому” – зазначила акторка.

Якщо вам цікаво побачити більше фото з особистого життя  Антоніни Хижняк, інстаграм сторінка за цим посиланням – https://www.instagram.com/tonya_actress/?hl=uk, там є вся необхідна інформація.

Check Also

Сельма Джейн Блер

Сельма Блер: як зараз живе акторка?

Сельма Джейн Блер народилася 23 червня 1972 року в Саутфілді, штат Мічиган, США. Її батько, …

Рейналдо Джанеккіні

Рейналдо Джанеккіні

Рейналдо Джанеккіні-молодший (Reynaldo Cisoto Gianecchini Junior) є визначною постаттю в бразильській культурі, відомою своєю багатогранною …