Tuesday , May 28 2024
ruua
Home / Біографії / Блогери / Іван Люленов
Иван Люленов
Иван Люленов

Іван Люленов

Іван Люленов – капітан команди “Стояновка”, яка стала двічі чемпіоном “Ліги Сміху”. Завдяки гарній грі, тонкому гумору, а також злагодженій роботі команди всі учасники змогли отримати шанс не тільки прославитися на телебаченні, але й їздити з власною програмою по Україні.

Ім’я Іван Люленов
Дата народження 17 грудня 1994
Місце народження Республіка Молдова, Кантемірський район, село Стояновка
Зріст близько 170 см.
Знак зодіаку Стрілець

Коротка біографія

Іван Люленов – біографія хлопця досить скромна, він народився в селі Стояновка в 1994 році і навчався в звичайній школі, 11 і 12 класи хлопець закінчував у Кантемірі, де і зібрав першу команду КВН. Також він отримав освіту в Кишинівському університеті на факультеті міжнародних відносин.
Іван разом зі своєю командою брали участь у різних гумористичних конкурсах, а потім стали учасниками “Ліги Сміху”. Завдяки наполегливості і бажанню перемогти, а також вмінню жартувати Іван разом зі своєю командою змогли отримати не тільки першість, але і любов глядачів та бажане визнання.
Живе Іван разом з батьками у невеликому селі в приватному будинку. У господарстві є багато домашніх тварин: гусей, свиней, кроликів, курей, але хлопець не любить за ними доглядати, а також ніколи не забивав тварину.

Команда "Стояновка" на Лізі Сміху
Команда “Стояновка” на Лізі Сміху

Смакові переваги

Іван Люленов не примхливий до їжі, але при цьому не любить жирну їжу, слідкує за тим, що лежить у тарілці, тому і має невелику вагу – всього 55 кг. Хлопець любить молдавську кухню, а точніше страву чорбу, яка більше схожа на шурпу. Молодий чоловік підтверджує той факт, що молдавським дітям дають вино з самого дитинства, щоб вони не хворіли.

Таланти

Іван Люленов співає пісні не гірше, ніж жартує. Вже вийшло кілька кліпів на його пісні, від яких можна отримати естетичне задоволення, завдяки звучанню голосу, цікавій сюжетній лінії та вкладеному сенсу пісні.
Найпопулярнішими піснями вважаються:

  • Мастерка найк
  • Нагадування
  • Літніми ночами

Хлопець активно розвивається, добре жартує, красиво співає, а також стане учасником “Танців з зірками”, де покаже, як танцює.

Чи зайняте серце Івана?

Відомий гуморист – Іван Люленов особисте життя не виставляє напоказ і не розкриває таємницю, хто є його дамою серця. Чоловік вважає, що глядачам не обов’язково знати про те, хто займає його серце, але хлопець мріє не тільки про власних дітей, але й про усиновлення малюка.
Іван Люленов – нове відкриття України: молодий чоловік зміг не тільки підкорити серця нашого народу, але й стати відомим, а також затребуваним. Сьогодні він активно гастролює та бере участь у різних розважальних шоу, отримує задоволення від життя та насолоджується популярністю.

Check Also

Костянтиновський Єфим Ігорович

Фіма Константиновський

У бурхливому океані українського шоубізнесу виділяється неординарна особистість – Костянтиновський Єфим Ігорович. Народжений 27 грудня …

Микитенко Тетяна Олексіївна

Хто така Рагулівна?

Микитенко Тетяна Олексіївна – українська журналістка, блогерка і телеведуча, яка народилася 28 серпня 1981 року …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *