Saturday , July 20 2024
ruua
Home / Біографії / Блогери / Хто такий Zubarefff?
Зубарев

Хто такий Zubarefff?

Олександр Зубарєв – популярний тіктокер. Дата народження: 15 лютого 1987 року. Наразі живе і працює в Китаї, місто Ухань. Його вид діяльності не лише блогінг, він також викладач у дитячій балетній школі.

Справжнє ім’я Олександр Зубарєв
Дата народження 15 лютого 1987 року
Місце народження Донецьк
Професія Блогер, тіктокер, танцюрист
Зріст ~
Знак зодіаку Водолій

Особисте: про дитинство, професію та ще

Дитинство Олександра було не з легких: мама працювала на двох роботах, щоб прогодувати трьох дітей, а тато-шахтар віддав перевагу шахті сім’ї. Іноді обідом був повітря з ароматом пиріжків, які мама “позичала” з кондитерської. Сам Олександр виріс, як кажуть, на вулиці, де його виховував старший брат Ігор. Ігор був для нього як герой коміксів, тільки замість суперсили – братня любов.

Ігор, на жаль, обрав шлях антигероя: приєднався до не найблагонадійнішої компанії, і в 32 роки помер від передозування на руках Олександра. Це стало для нього справжнім ударом, що занурив у важку депресію. Але, як у справжньому блокбастері, Олександр зміг піднятися з колін.

Життя Зубарєва було не простим: у юності він зіткнувся з залежністю, але переміг її силою волі та любов’ю до танців і боксу. В підсумку, він віддався хореографії і навіть погастролював з донецьким ансамблем по Європі. Кар’єра блогера у нього почалася випадково, коли друзі запропонували йому спробувати себе в “ТікТоку”. І о диво! Його відео про китайські пельмені набрали мільйони переглядів, і Зубарєв став справжньою зіркою соцмережі.

У нього також є акаунт на “Твічі“, де його трансляції збирають тисячі глядачів. Його популярність злетіла після інтерв’ю для шоу “Вписка”, де він поділився історіями зі свого дитинства. А продовження інтерв’ю під назвою “Популярність, жінки, китайський мат” зібрало ще більше уваги, завдяки ексклюзивному контенту, що не увійшов у першу частину.

На які теми Зубарєв знімає відео?

Своїм підписникам він показує культурний світ Китаю, видатні місця в Ухані, а також розповідає про азіатську кухню.

Китай – не єдина країна, про яку він знімає відеоогляд, Олександру дуже подобається відвідувати інші країни, проводити час у подорожах, знайомитися з культурним світом нових країн та народів.

Чому став таким популярним?

Зацікавлює глядачів своєю лексикою, при спілкуванні з іноземцями він використовує нецензурні слова, якими дивуються жителі різних країн. Вважає матюки дуже смішними, вочевидь, його фоловери також.

Цікаві факти про Олександра Зубарєва:

Особисту інформацію блогер не поширює, бажає тримати свій особистий простір у секреті. Вміло поєднує роботу та дім, спілкуючись зі своїми підписниками може говорити на будь-які теми, крім власного життя. Дуже позитивна людина, з хорошим почуттям гумору. Досить вправно управляє публікою, вміє привернути увагу та зацікавити новим контентом. Кожна його фраза – чітко продумана та влучна, дикція – приклад для багатьох інших блогерів.

Підписники, які спостерігають за подорожами Зубарєва, буквально переносяться в ту країну, де він знімає своє відео. Він так детально та зрозуміло все пояснює, з піднятим настроєм розповідає різні історії та цікаві або ж курйозні випадки, пов’язані з тією чи іншою країною.

Які стосунки з хейтерами?

Олександр, як і всі блогери, має особистих хейтерів. З цим зіштовхуються всі, це не дивно. Але Зубарєв ставиться до критики досить скептично, він прямолінійна людина – як думає, так і каже. Якщо йому задали дурне питання, він відповість з сарказмом, чим принижує свого опонента, може образити або пожартувати над ним. Але не промовчить.

zubarefff

Чи є у Зубарєва друга половинка?

Зовнішність його досить приваблива, шанувальників багато, як і охочих стати обраницею відомого тіктокера. Однак, чи має він дівчину чи дружину немає жодної інформації про це. У мережі зустрічаються знімки та відео, де присутнє обличчя жіночої статі, можливо саме вона і зайняла місце в серці Олександра?

Зубарєв приділяє час і для свого фізичного здоров’я, регулярно займається фізичними навантаженнями, володіє бойовим мистецтвом.

Check Also

Микитенко Тетяна Олексіївна

Хто така Рагулівна?

Микитенко Тетяна Олексіївна – українська журналістка, блогерка і телеведуча, яка народилася 28 серпня 1981 року …

Иван Люленов

Іван Люленов

Іван Люленов – капітан команди “Стояновка”, яка стала двічі чемпіоном “Ліги Сміху”. Завдяки гарній грі, …