Saturday , July 20 2024
ruua
Home / Біографії / Блогери / Анджела Перл: хто це?
Анджела Перл

Анджела Перл: хто це?

Анджела Перл – популярний ютуб -блогер. У своїх роликах вона дає прогнози для всіх знаків Зодіаку на день і на місяць. Іноді вона дає інтерв’ю в колаборації з нумерологами або такими ж езотериками, як вона сама. Але детальну інформацію про себе не розкриває, зосередившись виключно на гороскопах і Таро.

Анджела Перл

Біографія Анджели Перл: правда чи вигадка?

Жінка народилася в Україні в невеликому місті Миколаївської області 1966 року. За цією датою можна вирахувати вік Анджели Перл. У 15 років дівчина поїхала до Москви та вступила до педагогічного інституту. Там вона вивчала серйозні науки: математику та фізику. Інших подробиць про її життя невідомо, жінка про це не відверто не розповідає.

Відомо, що з чоловіком Анджела Перл розлучилася, але перед цим вона була в ворожки, яка напророкувала сварку, розлучення та ще страшнішу подію – пожежу в будинку. Усе збулося, і Анжела повірила в астрологію, вона вирішила присвятити своє життя гороскопам. Жінка вступила до школи В. Погудіна (Москва), а потім почала подорожувати світом і навчалася у зарубіжних астрологів. Потім вона переїхала жити до Австралії.

Зараз у каналу Angela Pearl на Ютубі вже 2,17 мільйона підписників. Багато шанувальників слідують за нею в Інстаграм, Анжела Перл – дуже доброзичлива людина, її ролики починаються зі світлої посмішки, тому від перегляду неможливо відірватися. Підписники із задоволенням дивляться відео і слухають прогнози, коментують і захоплюються її зовнішнім виглядом. Дівчата дякують астрологині за прекрасні ролики, зізнаються, що Анжела піднімає їм настрій. Вони називають її – “промениста”, адже від жінки йде позитивна енергетика.

Книги з астрології та Таро

Анджела Перл написала 3 книжки, які користуються попитом у любителів езотеричних знань. У книзі з Таро астрологиня дає інструкцію, як робити розклади і розуміти їх, ділиться своїм досвідом і розповідає, що в процесі ворожіння потрібно перебувати “на високих вібраціях”, відчувати карти. Анжела впевнена, що всесвіт щодня дає людині відповіді на багато запитань, а правильно зрозуміти їх допоможуть її книги:

  • Астрологічний календар на рік.
  • Астрологія для кожного. Знаки успіху та змін.
  • Анджела Перл, Таро практики прогнозування.

Книга “Астрологія для кожного” – це докладний посібник для початківців. У ній Анжела розповідає про популярну систему “Дванадцять будинків гороскопа”. Вона обіцяє читачеві, що він навчиться бачити зв’язки між подіями та людьми.

Анджела Перл: чорний піар і викриття

Анжела, як і інші медійні особистості, не соромиться хайпувати, щоб привернути до себе увагу аудиторії. Для просування свого проекту на Ютуб вона не посоромилася придумати історію з викраденням. Вона розуміє, що простого контенту недостатньо для утримання уваги своїх послідовників.

У 2016 році ціна однієї години особистої астрологічної консультації або розкладу на Таро була у неї 300 доларів. Останнім часом ця вартість різко підскочила і становить уже 750 доларів. Цьому посприяла і кримінальна історія. Отже, 2017 року Анжела розповіла в одному ролику, що її викрали з метою викупу, коли вона приїхала до столиці України. Зловмисники нібито зажадали 60 тис. доларів за її персону, але жінці вдалося обдурити їх і благополучно втекти.

Ця абсолютно міфічна історія була розтиражована Інтернетом. Хтось повірив у викрадення, а дехто спробував викрити хайп. Конкуренти Анджели – такі ж, як і вона, ютуб-блогери, які заробляють на астрологічних прогнозах, записали ролики. Природно, вони зробили це з метою принизити провісницю і прорекламувати власні послуги.

Політичний прогноз, що не збувся

Астрологи не залишаються осторонь масштабних подій у світі, вони намагаються знайти закономірності й дати прогнози щодо коронавірусу та політичних конфліктів. Анджела Перл – проукраїнськи налаштована блогерка, вона вигадує свої прогнози на користь України, але поки жоден з них не збувся.

Після 24.02.2023 р. Анджела отримала тисячі повідомлень від своїх підписників з України. Вони хотіли негайно дізнатися, що чекає на їхню батьківщину і як бути в критичній ситуації. Ворожка записала ролик, у якому зробила заяву про швидку перемогу української армії, і навіть назвала термін, але прогноз не справдився. На цьому прикладі зрозуміло, що Анджела Перл про війну не може зробити правдивого передбачення.

Анжела і сама не вірила в можливість великого конфлікту між Україною і Росією. Можливо, тому зробила прогноз про підписання в березні 2022 року мирного договору і закінчення гарячої фази військових дій. Коли пророцтво не збулося, вона виправдала себе тим, що у неї немає досвіду в складанні прогнозів для країн, і її основна діяльність – робота з особистими гороскопами.

Усе одно провісниця вірить у перемогу України, у світле майбутнє для країни і для народу. У січні 2023 року вона випустила ролик, де “пророкує” швидку смерть президента РФ. Вона із серйозним виглядом розповідає, що події перебувають під впливом Плутона – планети, що символізує революцію і боротьбу за права людини. Вона насмілюється стверджувати, що в Росії зміниться влада, а регіони почнуть відділятися. Як відомо, створення схеми з розвалу країни належить творцям блоку НАТО. Тому нічого нового Анджела не пророкує, в цьому плані вона просто є провідником чужих ідей.

Під роликом є коментарі на кшталт: “Пророцтва і гороскопи Анжели Перл – це з широкою посмішкою перебрати різні можливі варіанти розвитку подій”. Насправді, за цим принципом діє більшість астрологів. Адже гороскопи і Таро – то не справжня наука, і в них вірять люди, які не бажають думати самостійно, які воліють отримувати готові схеми для життя.

Чим зараз займається Анджела

У мережі з’явилися відомості про те, що жінка схудла на 20 кілограмів. Але з її роликів це непомітно, вона, як і була з пишними формами, так і залишилася повною. Але помітно, як змінився її імідж: нова зачіска і колір волосся, професійний макіяж, нова оправа окулярів зробили її більш цікавою і привабливою. Багато хто хоче дізнатися про її особисте життя, але фото сім’ї Анджели Перл ніде не знайти. Відомо, що у неї є дорослий син і новий чоловік в Австралії.

Анджела Перл складає гороскопи за датою народження за 750 доларів. За день вона може випустити кілька роликів із записом астрологічного прогнозу на місяць і для різних знаків Зодіаку. Судячи з коментарів, її основні шанувальники – це молоді жінки та дівчата. Кожна з них пишається, що належить до певного знаку, і уважно прислухається до порад Анжели. Але це стосується тільки особистих прогнозів. Коли Анжела намагається передбачити політичні події, її закономірно очікує повний провал. І люди це помічають, залишаючи такі коментарі під відео: “Її передбачення марні! Ніколи нічого не збувається – ні в особистому плані, ні тим більше – в політиці. Вона вміє тільки мило посміхатися, і на цьому – все!”

Успіх Анджели полягає в її щирій любові до людей, підписники зізнаються, що від неї виходить добра материнська енергія. Який би прогноз вона не зробила, вони відчувають, що все буде у них добре! І неважливо, що там показали карти і зірки. Перевага Анжели як провісниці – вона ніколи не робить страшних прогнозів, завжди дає позитивну інтерпретацію навіть не зовсім хороших для людини розкладів. Люди слухають її, щоб отримати підтримку, набратися спокою і зарядитися позитивом.

Check Also

Микитенко Тетяна Олексіївна

Хто така Рагулівна?

Микитенко Тетяна Олексіївна – українська журналістка, блогерка і телеведуча, яка народилася 28 серпня 1981 року …

Иван Люленов

Іван Люленов

Іван Люленов – капітан команди “Стояновка”, яка стала двічі чемпіоном “Ліги Сміху”. Завдяки гарній грі, …