Tuesday , May 28 2024
ruua
Home / Біографії / Коміки / Хто такий Вася Харизма?
Вася Харизма

Хто такий Вася Харизма?

Мережею шириться інформація про Василя Копчука, який зміг розсмішити коміків на 100 000 гривень. Відомо, що цей юнак не вперше здобуває перемогу у телевізійному шоу “Розсміши коміка”, це його третій на найбільший виграш.

Вася Харизма

У 2014 році Вася Харизма виграв 50 000 гривень і отримав звання наймолодшого переможця цього шоу. А в 2015 році сума виграшу склала 20 000 гривень. Проте це не стало на заваді і через рік він здобув значно більші кошти.

Біографія

Василь Копчук народився 2 вересня 1997 року в місті Івано-Франківськ, де живе й досі. Народився Харизма у рік Бика за китайським календарем, знак зодіаку – Діва. На сьогодні йому 26 років. 

Відомо, що у Василя Копчука є багато братів, а саме: Юрій Братко (народився 9 жовтня 2003 року, знак зодіаку – терези, 20 років), Василь Скиба (народився 2 березня 1998 року, знак зодіаку – риби, 25 років), Олександр Невгамонний (народився 26 грудня 1997 року, знак зодіаку – козоріг, 26 років), Юрій Атаманюк (народився 2 травня 1997 року, знак зодіаку – телець, 26 років), Юрій Шкрібляк (народився 6 травня 1997 року, знак зодіаку – телець, 26 років), Юрій Бойчук (народився 4 лютого, знак зодіаку – водолій). 

Коли став популярним?

Перемога в українському телешоу відіграла значну роль, адже про Васю Харизму дізналися багато людей та збільшилась чисельність його підписників у соціальних мережах:

  • Instagram – @vasia.charisma
  • Tik Tok – vasia.charisma
  • YouTube – vasia.charisma

Знайти його дуже просто, адже його сторінки відкриті і чекають на нових підписників. Якщо вам подобається гумор, вам 100% варто підписатися на цього кумедного та дуже харизматичного закарпатського хлопця.

Вася Копчук започаткував стенд-ап у своєму рідному Франківську, адже до цього жителі цього міста бачили концерти лише тих коміків, які приїжджали з Києва чи Львову. Тож франківчани тепер мають можливість підняти свій настрій через жарти свого земляка.

Друзі Васі Харизми запропонували йому відкрити свою справу, а саме – розважальні концерти. Поштовхом до цього стала відсутність конкурентів та бажання надихати і мотивувати інших людей. 

Друзями Харизми є: Олег Ігорьович, Дмитро Варварук, Іван Дмитрів, які буквально змусили його діяти в цьому напрямку і не даремно. Вони дуже часто разом виступають та створюють нові ідеї для жартів.

Про що жартує гуцульський комік?

Його фішкою є харизма, завдяки якій він підкорив серця багатьох людей і має велику кількість шанувальників своєї творчості. В його жартах присутні матюки та нотки пікантності, але ж це і подобається більшості. Тому на виступи не рекомендується брати неповнолітніх, на афішах є позначка “18+”. 

Він не соромиться себе, в жартах намагається розповісти про своє дитинство, шкільні роки, про батьків та рідну Верховину. А ще показати людям те, наскільки цікаві та смішні сучасні гуцули.

Звісно, не обходиться без імпровізації, адже іноді щось можна забути або ж ідея раптово з’явилася в його голові і тут бац – такий жарт, що аудиторія заливається сміхом. Також дуже важливе вміння контактувати з людьми, він не боїться підходити та жартувати з тими, хто прийшов на його концерт. 

Не обійшлось і без політичних жартів, адже ця тема була та буде завжди актуальною. Особливо публіці подобаються історії про Миколу Тищенка та Олексія Арестовича, про яких жартують багато коміків, але жарти Харизми – це щось дійсно особливе. 

Чи є жарти на тему війни?

Цю тему дуже складно поєднати з жартами, тому що це неправильно. Але Вася своїми цікавими ідеями вміло жартує стосовно росіян, а нашим слухачам це дуже подобається. 

Також є жарти щодо Московського патріархату. Тож якщо ви хочете відпочити від сумних новин та щиро посміхатися, вам потрібно переглянути відео або ж прийти на виступ Васі Харизми.

Check Also

Міхієнко Валентин Олександрович

Валік Міхієнко

У світі українського шоу-бізнесу Міхієнко Валентин Олександрович став справжньою зіркою, завоювавши популярність своїм унікальним почуттям …

Иван Люленов

Іван Люленов

Іван Люленов – капітан команди “Стояновка”, яка стала двічі чемпіоном “Ліги Сміху”. Завдяки гарній грі, …