Saturday , July 20 2024
ruua
Home / Біографії / Актори / Чому Метью Перрі розійшовся з Джулією Робертс?
Мэтью Перри и Джулии Робертс

Чому Метью Перрі розійшовся з Джулією Робертс?

Метью Перрі та Джулія Робертс мали короткий роман у середині 1990-х, що тривав шість місяців. Їхні відносини почали розвиватися, коли Робертс отримала пропозицію з’явитися у серіалі “Друзі”. Вона виявила бажання бути частиною сюжетної лінії персонажа Чендлера Бінга, і продюсери серіалу заохотили Перрі ініціювати контакт. Почався обмін “фліртівними” СМС, які тривали кілька місяців.

Метью Перрі та Джулія Робертс

Внутрішня боротьба

У своїй автобіографії “Друзі, коханці та Велика Жахлива Річ” Перрі відверто розповів про причини розриву з Робертс. Він признався, що його низька самооцінка та відчуття неповноцінності стали причиною їхнього розлучення. Метью сказав: “Я завжди відчував, що ніколи не буду достатньо хорошим для неї”. Це почуття було посилене тиском, пов’язаним із зустрічами з найбільшою кінозіркою світу, що він описав як “занадто велике навантаження” для себе.

Проблеми з залежністю

Перрі також говорив про свої боротьби з залежністю, які він переживав під час їхніх відносин. Це сприяло його почуттям недостатності та зрештою призвело до їх розставання. Він описав своє рішення розірвати стосунки як “серцеразливе” та зазначив, що це було “мученням” для нього.

Відносини між Перрі та Робертс, хоч і короткочасні, мали значний вплив на особисте життя актора. Він відверто поділився цим досвідом у своїх мемуарах, розкриваючи особисті виклики, з якими він зіткнувся, і як вони вплинули на його романтичні стосунки та самопочуття.

 

Check Also

Джованна Антонеллі

Джованна Антонеллі

Джованна Антонеллі, яскрава зірка бразильського кіно та телебачення, чия кар’єра охоплює понад три десятиліття, продовжує …

Сельма Джейн Блер

Сельма Блер: як зараз живе акторка?

Сельма Джейн Блер народилася 23 червня 1972 року в Саутфілді, штат Мічиган, США. Її батько, …