Saturday , July 20 2024
ruua
Home / Промо / Несправності екшн камер, з якими йдуть до сервісу
несправності популярних ексшн-камер

Несправності екшн камер, з якими йдуть до сервісу

Екшн камери створені для важких умов. З ними занурюються у воду, підкорюють гори та проїжджають не одну сотню кілометрів. Але пригоди, які користувачі створюють для себе, не витримує навіть електроніка. Її не рятує вологостійке покриття та надміцний корпус. Якщо ваша техніка відмовляється працювати, рекомендуємо замовити ремонт екшн камери у сервісному центрі Skeleton https://skeleton.ua/uk/.

несправності екшн камер

Типові проблеми з екшн камерами

GoPro, Ricoh, DJI та інші екшн камери не працюють через механічні ушкодження та апаратні проблеми з електронними компонентами. Найчастіше користувачі звертаються до сервісного центру, коли:

  • Екшн камера не вмикається. Проблеми з ввімкненням виникають у разі, якщо зламаний акумулятор або материнська плата. Якщо неможливо зарядити пристрій, дефект може бути пов’язаний з USB кабелем, роз’ємом, контролером. Під час діагностики перевіряються усі вузли у ланцюгу живлення.
  • Не заряджається акумулятор. Замінюють роз’єм для підключення зарядки та кабель, якщо виявлені механічні пошкодження. Перевіряють стан акумуляторної батареї.
  • Розбита лінза. На жаль, пошкоджена лінза не підлягає оновленню окремо від об’єктива. Їх потрібно замінити разом. Також неможливо відполірувати невелику подряпину на зовнішній поверхні. Щоб повернути якісне зображення, потрібно встановити новий об’єктив та лінзу.
  • Пошкоджений екран. Встановлюють новий дисплей або міняють сенсор після механічного пошкодження.
  • Не відображається карта пам’яті. Насамперед перевіряють microSD, щоб переконатися, чи працює вона, чи немає пошкоджених завантажених секторів. Якщо з картою пам’яті все гаразд, діагностують процесор та роз’єм підключення.
  • Не працюють кнопки. Можливо потрібна чистка від пилу та оновлення контактів. Найчастіше встановлюють нові кнопки.
  • Зник звук. Перевіряють, як працює мікрофон та чи потребує він заміни.
  • Знизилась гучність. Ремонтують AV-ресивер, щоб покращити якість звуку на відео.

Рекомендуємо час від часу відносити екшн камеру на чистку. Пил заважає працювати системі охолодження, що може призвести до перегріву плати.

Спеціалісти можуть відремонтувати action камери, пошкодженні водою. Також пристрій може перестати працювати через довге перебування у тумані. Мікроскопічним часткам вологи легше проникнути під корпус. Після контакту з водою виникає окислення електронних плат та внутрішніх роз’ємів шлейфів. У більшості випадків повністю відновлюють електроніку.

Check Also

Ф'ючерси на криптовалюту

Ф’ючерси на криптовалюту: інструмент для заробітку та хеджування ризиків

Розвиток сфери цифрових активів та зростання вартості на них призводить до ще більшого інтересу з …

Будівництво з SIP панелей_1

Ефективне сучасне будівництво за допомогою SIP панелей

Сучасне будівництво постійно шукає шляхи для покращення ефективності та зменшення впливу на довкілля.