Saturday , July 20 2024
ruua
Home / Історії кохання / Історія кохання Хью Джекмана та Деборри Лі Фернес
Г'ю Джекман

Історія кохання Хью Джекмана та Деборри Лі Фернес

Про цю зіркову пару говорили ще 25 років тому, але й до сьогоднішнього часу їхня історія кохання є дуже цікавою для багатьох. Їхній союз – це прямий доказ того, що для справжнього кохання вік зовсім не важливий. 

З чого все почалося?

Деборра подобалась Хью Джекману ще до того, як розпочалася його кар’єра у кіно. Адже він був справжнім фанатом таланту цієї акторки та переглянув усі фільми з її участю. Одного разу йому запропонували знятися з нею в одній картині, і звісно ж він погодився. 

Коли вони вперше зустрілись, Джекману було 26 років, а Деборрі – 39. На той час вона вважалася однією з найуспішніших акторок всієї Австралії. 

Багатосерійний фільм “Кореллі” став яскравим дебютом для випускника Академії мистецтв. В цьому серіалі він грав роль ув’язненого. А Деборра була в образі психіатра, яка проводить експерименти над ув’язненими. 

Роман у серіалі поступово перейшов у справжнє життя цих двох акторів. Фернес мала гіркий досвід у стосунках з молодшим за себе чоловіком раніше, тому спочатку була не впевнена у тому, чи варто починати стосунки з чоловіком, який на цілих 13 років молодший за неї. Проте все ж таки вона не змогла встояти перед турботою та особливою увагою Джекмана.

Історія кохання Хью Джекмана та Деборри Лі Фернес

Весілля

Пропозицію руки та серця Фернес отримала через 3 місяці після їхнього знайомства, а вже через рік зіграли весілля.

У 1996 році зіркова пара офіційно одружилась. Звісно, що цей союз активно обговорювався, а також ходила велика кількість пліток. Багато хто вважав, що Хью Джекман має на меті лише те, що за допомогою Фернес йому вдасться побудувати гарну кар’єру. 

Проте на жодні історії закохані не зважали й намагалися все це сприймати з гумором. Адже у парі головне чути та дослухатися один до одного, а не вірити словам сторонніх людей.

З часом Джекман зміг здобути всесвітньо відому славу самостійно. Завдяки фільму “Люди Ікс”, у якому він був у образі Росомахи. Навіть сьогодні він вважається одним із найбільш затребуваних акторів Голлівуду та одним з найкрасивіших чоловіків сучасності. 

Історія кохання Хью Джекмана та Деборри Лі Фернес

Перевірка стосунків часом

Популярність та велика кількість уваги від прихильниць Джекмана не завадили зірковій парі втратити довіру один до одного чи піддатись спокусі. Він був та залишається вірним своїй дружині.

Подружжя дуже сильно бажало завести дітей, але на жаль, природним шляхом у них нічого не виходило. Після неодноразових спроб завагітніти та кількох викиднів, вони вирішили усиновити дитину. Таким чином у 2000 році у їхній родині з’явився син Оскар, а в 2005 році вони усиновили дівчинку Аву.

Журналісти сумнівалися у щирості Хью та Деборри і вважали, що усиновлення – це лише черговий піар. Але як і всі минулі спроби розсекретити цю пару, скандалу з цього не вийшло. Адже вони діяли зважено та по-справжньому люблять своїх дітей. 

Подружжя не влаштовувало жодних розбірок чи скандалів з цього приводу. Проте привселюдно розповіли про те, що виховують та турбуються про своїх дітей самостійно, без допомоги персоналу.

Молодий актор не злякався труднощів

Хью Джекмана можна сміливо назвати одним із найвірніших голлівудських чоловіків. Адже він одружився один раз і на все життя. Йому не завадила ні значна різниця у віці, ні відсутність власних дітей. Його не злякало навіть те, що Деборра поставила хрест на стосунках з молодими акторами. Завдяки його старанням та справжнім почуттям він зміг підкорити її серце. 

У 2021 році подружжя святкувало 25 річницю шлюбу і актор присвятив своїй коханій дружині зворушливе привітання: “Майже з того моменту, як ми зустрілись… Я знав, що наша доля – бути разом. За наші 25 років наше кохання стало ще глибшим – радощі, хвилювання та пригоди стали ще більш хвилюючими. Ми тільки почали. Деб, я кохаю тебе всім серцем!”. 

У чому полягає секрет міцного шлюбу?

Багатьом людям дуже цікаво те, як їм вдається зберегти міцний та щасливий шлюб протягом довгих років. Для Хью Джекмана є основне правило – не розлучатися один з одним більше, ніж на 2 тижні. Це правило є дуже важливим та дієвим, він притримується його протягом всього подружнього життя. Крім того, навіть під час довготривалих зйомок на зовсім іншому кінцю планети це правило пара не порушує.

У багатьох засобах масової інформації з’являються статті про те, що пара розлучається. Проте це лише чутки і нічого більше. Їхній союз насправді дуже міцний та сповнений коханням. Сподіваємось, що так буде ще дуже довго.  

Навіть сьогодні подружній та творчий тандем Хью Джекмана та Деборри Лі Фернес здається все таким же спокійним та постійним, на відміну від багатьох інших голлівудських зірок. Разом вони пройшли досить довгий шлях, побороли навіть онкологію Джекмана та виростили двох дітей. 

Актор і досі залишається впевненим у тому, що він одружився на найпрекраснішій жінці у всьому світі. 

Кожен з нас повинен брати з них приклад. Якщо кохати – то по-справжньому і назавжди. Не варто звертати уваги на жодні чутки про себе та про свою другу половинку. Всі перешкоди слід долати разом. 

Розлучення

У 2023 пара вирішила розлучитись. Але обіцяли зберегти міцні дружні стосунки.

“Ми мали благословення прожити разом майже 3 десятиліття як чоловік і дружина в чудовому, повному любові шлюбі. Зараз наша подорож змінюється, і ми вирішили розлучитися, щоб продовжити наш особистий розвиток”, – йдеться у заяві експодружжя.